Bilginusta.ComBilgi Paylaşım Sitesi

Araba sürekli su eksiltiyor – Kendin Yap ?


Bu Yazı İçin 0 Yorum Yapıldı.

Aracın su eksiltmesi, Motor suyu eksiltme, Aşırı su eksiltme, Arabam durmadan su eksiltiyor, tofaş su eksiltme,su eksiltme problemi, lpg li araç su eksiltmesi, radyatörün su eksiltmesi, fiat doblo su eksiltiyor, arabam su eksiltiyor ve beyaz duman atıyor, aracım antifiriz eksiltiyor, hararet yok su eksiltiyor.

Tüm bu sorunları yaşıyorsanız ve sebebi bulmak için internette bir çok yazı var ama lafı o kadar dolandırmışlar ki en son satırı uzman servise baş vurunuz. diyorlar teşekkürler iyi akıl verdiler.

Arkadaşlar biz uzmana gittik ve olay şu şekilde gerçekleşti.
Öncelikle su doldurma kabı kapağı açıldı ve farklı bir başlığı olan kapak takıldı.2 bara kadar hava basılarak kaçak su arandı. kaçak testi yapıldı fakat kaçak bulunamadımotor-su-eksiltiyor 

usta hemen sızma kapatma ilacı SUPER FAYRİSTON almamızı istedi hemen mazemeciden aldık ,su haznesinden döktü ve bu ilacın sızma yerinden su sızarken ilac hava ile temas kurar kurmaz kaçak olan yeri tıkadığını söylendi.

Bir daha su kaçırma sorunu yaşarsanız tekrar gelin kontrol edelim dendi.Biraz kullandıktan sonra sonucu tekrar yazıya ilave edeceğim.

Sonuç : Araba su kaçağı SUPER FAYRİSTON kimyasalı koyduktan sonra birdaha su eksiltmedi herkese tavsiye edilir.

İzmir Klima Kombi Servisi

İzmir Klima Kombi Bakım Arıza Tamir Petek temizleme Servisi İzmir

0 536 574 74 12

1841 sk. no:4 karşıyaka
servis@bilginusta.com
Ptesi-Perş 08.00 – 23.00,
Cuma-Ctesi: 09.00 – 23.00

Arçelik Karşıyaka Servisi , Batıkent Arçelik Servisi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
error: Content is protected !!