Bosch Kombi AA Hatası Nasıl Giderilir?

Bosch Kombi AA Arızası: Kombinizde aşırı ısınma olduğunu göstermektedir.

Bosch kombi kullanıcılarından gelen birçok hata kodları bulunmaktadır. Bu durumlar kullanıcıların bazen canını sıkmasına bile neden olmaktadır. Kullanıcılar kombinin kataloğu bulunuyorsa bu katalogdan yola çıkarak araştırma yapabilirler. Fakat katalog bulunmuyorsa işler çıkılmaz bir hal alabilmektedir.

Bugün sizlere Bosch kombi kullanıcıların yaşamış olduğu arıza durumu hakkında ayrıntılı bilgi sunmak için buradayız. Bosch kombide Bosch Kombi Çalışıyor Ama Ateşleme Yapmıyor Arızası için bugün sizlere bu sayfamızda açıklamak amacıyla yer vereceğiz. Bosch Bosch Kombi AA Hatası Arızası nedir ve çözümü nasıl olur?

aa Arızası: Bosch Kombi eşanjor içersindeki ısısı ile çıkış yapan sıcak su  arasındaki fark çok farklı olduğu için cihazımız aşırı ısınma, aa arızası verir.

 


Bilginusta.com sitemizde bilgi, teknoloji, marka, yaşam, alışveriş ve hizmet kategorilerinde bilgi paylaşım sitesi.

Markalar: Arçelik, Beko, Altus, Vestel, Bosch, Siemens, Demirdöküm, Vaillant, Ferroli, Eca, Viessmann, Maktek, İmmergass, Ariston, Hotpoint, Airfel, Daikin, Mitsubishi, Midea, Baymak, Protherm, Regal, Rubenis, Samsung, Lg, Lg Beko

Hizmetler: Klima Servisi, Kombi Servisi, Su Arıtma Servisi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighty − = 76