Bosch kombi bar ayarı

Bosch kombi bar ayarı

Kombi Su Bar Ayarı Yapılmasının Sebebi Tesisat Su Basıncı 1 barın altına düşmesinden kaynaklanmaktadır.

Yapılması gerekenler Sırası ile Şunlardır.


1 – Kombinizin Su Barını kontrol ediniz

Kombi su bar basıncı sıfır bara düştüğü için veya 1 barın altına düştüğü zaman kombi E9- F10 GİBİ arıza verir ve kombi çalışmaz kombinize su doldurmanız gerekir.


2 -Kombinizin Altındaki Su doldurma musluğu

kombinin hemen altında siyah veya kırmızı renk doldurma musluğu çubuğunu çeşme açma yönüne doğru çevirerek ekrandaki ibre 1,5 bar olana kadar su doldurunuz. ve sonra kapattığınızdan emin olunuz.


3- Bosch Kombi Su Basıncı Doldurma


4 – Bosch Kombiyi Resetleyiniz.

Bosch kombi resetleme esnasında restleme işlemi videodaki gibi hemen restleme yapmayan ve sorun cıkaran cihazlar olmaktadır .Reset tuşları tam basmadığı için müşteriler cihazı resetleyemektedir. Çoğu zaman servisten yardım almaktadır servis bu tuşları yenisiyle değiştirir özel servisler ise tuşları söküp altlarına jilatin yapıştırarak sorunu çözerler.


Etiketler: bosch yoğuşmalı kombi bar ayarı, bosch kombi su basıncı ayarı nasıl, bosch kombi su basinc ayari, bosch kombi sıcak su vanası,bosch kombi su sıcaklık ayarları, bosch kombi sıcak su ayarı, bosch kombi sıcak su ayarı nasıl yapılır, bosch kombi su basıncı ayarı nasıl yapılır, bosch yoğuşmalı kombi sıcak su ayarı,

Bilginusta.com sitemizde bilgi, teknoloji, marka, yaşam, alışveriş ve hizmet kategorilerinde bilgi paylaşım sitesi.

Markalar: Arçelik, Beko, Altus, Vestel, Bosch, Siemens, Demirdöküm, Vaillant, Ferroli, Eca, Viessmann, Maktek, İmmergass, Ariston, Hotpoint, Airfel, Daikin, Mitsubishi, Midea, Baymak, Protherm, Regal, Rubenis, Samsung, Lg, Lg Beko

Hizmetler: Klima Servisi, Kombi Servisi, Su Arıtma Servisi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ seventy three = eighty