bosch kombi garanti süresi kaç yıl ?

Bosch tarafından hayata geçirilen hizmetle, bosch kombi garanti süresi kaç yıl ? garanti süresi devam eden Bosch markalı kombilere garanti süresini uzatma imkanı var mı?. Garanti süresi devam eden Bosch kombilere özel olarak oluşturulan hizmet, +2 yıl ya da +4 yıl garanti uzatma imkanı sağlıyor.

Sadece yetkili bayi ve servisler tarafından uygulanan “Kombine Garanti” hizmetiyle sunulan ek garanti hizmeti kapsamında, satın alınan paketin süresi boyunca ücretsiz yedek parça ve işçilik hizmeti sunuluyor. Ayrıca, ilave her bir yıl için bir adet de ücretsiz bakım hakkı tanınıyor.

Bosch kombi kullanıcıları bu hizmet paketiyle kombilerinin garantilerini yedi yıla kadar uzatarak hem cihazlarının bakımlarını ücretsiz yaptırıyor hem de yedi yıl boyunca kesintisiz konforun keyfini çıkartıyor.

Bosch Isı Sistemleri Çağrı Merkezi: 444 2 474

Detaylı Bilgi İçin:

Nuray Sağlam, Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.

(212) 335 07 47 nuray.saglam@tr.bosch.com

bosch kombi garanti süresi kaç yıl ? bosch kombi garanti süresi ne kadar, bosch kombi garanti sorgulama, bosch kombi garanti uzatma, bosch kombi garanti süresi, bosch kombi garanti, bosch kombi garanti süresi ne kadar, bosch kombi garanti süresi kaç yıl.

Bilginusta.com sitemizde bilgi, teknoloji, marka, yaşam, alışveriş ve hizmet kategorilerinde bilgi paylaşım sitesi.

Markalar: Arçelik, Beko, Altus, Vestel, Bosch, Siemens, Demirdöküm, Vaillant, Ferroli, Eca, Viessmann, Maktek, İmmergass, Ariston, Hotpoint, Airfel, Daikin, Mitsubishi, Midea, Baymak, Protherm, Regal, Rubenis, Samsung, Lg, Lg Beko

Hizmetler: Klima Servisi, Kombi Servisi, Su Arıtma Servisi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

61 + = sixty eight