Bosch kombi su basma

Bosch kombi su basma işlemi nasıl yapılır ?

Bosch Kombi Su Basıncının düşmesi ve Tesisat Su Basıncı 1 barın altına düşmesinden dolayı kombiye su basmak gerekir Bosch Kombiye su basmak için

Yapılması gerekenler Sırası ile Şunlardır.


1 – Bosch Kombinizin Su Basıncını kontrol ediniz

Kombi su bar basıncı sıfır bara düştüğü için veya 1 barın altına düştüğü zaman kombi E9 arızası verir ve kombi çalışmaz kombinize su basmanız gerekir.


2 -Kombinizin Altındaki Su doldurma musluğu

kombinin hemen altında siyah veya kırmızı renk doldurma musluğu çubuğunu çeşme açma yönüne doğru çevirerek ekrandaki ibre 1,5 bar olana kadar su doldurunuz. ve sonra kapattığınızdan emin olunuz.


3- Bosch Kombi Su Basıncı Doldurma


4 – Bosch Kombiyi Resetleyiniz.

Bosch kombi resetleme esnasında restleme işlemi videodaki gibi hemen restleme yapmayan ve sorun cıkaran cihazlar olmaktadır .Reset tuşları tam basmadığı için müşteriler cihazı resetleyemektedir. Çoğu zaman servisten yardım almaktadır servis bu tuşları yenisiyle değiştirir özel servisler ise tuşları söküp altlarına jilatin yapıştırarak sorunu çözerler.


Çiğli Bosch Servisi,
Karşıyaka bosch servisi,
Bayraklı  Bosch Servisi,
Bornova Bosch Servisi,
Konak Bosch Servisi,
Gaziemir Bosch Servisi,
Kemalpaşa bosch servisi,
Menemen Bosch Servisi,
Bostanlı Bosch Servisi,
Karabağlar Bosch Servisi,
Etiketler: Bosch kombiye su basma nasıl yapılır? nasıl çözülür, bosch kombi su arıza basma nasıl giderilir?, bosch kombi su basıncı ayarlama,bosch kombi su doldurma nasıl yapılır,bosch kombi su almıyor,bosch kombi su basıncı,bosch kombi su alma.,bosch kombi su basıncı kaç olmalı,bosch classic plus kombi su basma,bosch kombi class 6000 su basma,bosch classic plus kombi su basıncı,bosch kombi su doldurma,bosch kombi su doldurma vanası nerede,bosch kombi su doldurma musluğu,bosch kombi su doldurma vanası hangisi,bosch kombi su dolumu ,bosch kombi basınç ayarı nasıl yapılır.

 

Bilginusta.com sitemizde bilgi, teknoloji, marka, yaşam, alışveriş ve hizmet kategorilerinde bilgi paylaşım sitesi.

Markalar: Arçelik, Beko, Altus, Vestel, Bosch, Siemens, Demirdöküm, Vaillant, Ferroli, Eca, Viessmann, Maktek, İmmergass, Ariston, Hotpoint, Airfel, Daikin, Mitsubishi, Midea, Baymak, Protherm, Regal, Rubenis, Samsung, Lg, Lg Beko

Hizmetler: Klima Servisi, Kombi Servisi, Su Arıtma Servisi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = five