Buderus kombi basınç ayarı

Buderus kombi basınç ayarı

Buderus Kombi Su Bar Ayarı Yapılmasının Sebebi Tesisat Su Basıncı 1 barın altına düşmesinden kaynaklanmaktadır.

Yapılması gerekenler Sırası ile Şunlardır.


1 – Buderus Kombinizin Su Barını kontrol ediniz

Buderus Kombi su bar basıncı sıfır bara düştüğü için veya 1 barın altına düştüğü zaman kombi E9- F10 GİBİ arıza verir ve kombi çalışmaz kombinize su doldurmanız gerekir.


2 -Buderus Kombinizin Altındaki Su doldurma musluğu

Buderus kombinin hemen altında siyah veya kırmızı renk doldurma musluğu çubuğunu çeşme açma yönüne doğru çevirerek ekrandaki ibre 1,5 bar olana kadar su doldurunuz. ve sonra kapattığınızdan emin olunuz.


3- Buderus Kombi Su Basıncı Doldurma


4 – Buderus Kombiyi Resetleyiniz.

Buderus kombi resetleme esnasında restleme işlemi videodaki gibi hemen restleme yapmayan ve sorun cıkaran cihazlar olmaktadır .Reset tuşları tam basmadığı için müşteriler cihazı resetleyemektedir. Çoğu zaman servisten yardım almaktadır servis bu tuşları yenisiyle değiştirir özel servisler ise tuşları söküp altlarına jilatin yapıştırarak sorunu çözerler.


Etiketler: Buderus yoğuşmalı kombi bar ayarı, Buderus kombi su basıncı ayarı nasıl, Buderus kombi su basinc ayari, Buderus kombi sıcak su vanası,Buderus kombi su sıcaklık ayarları, Buderus kombi sıcak su ayarı, Buderus kombi sıcak su ayarı nasıl yapılır, Buderus kombi su basıncı ayarı nasıl yapılır, Buderus yoğuşmalı kombi sıcak su ayarı,

Bilginusta.com sitemizde bilgi, teknoloji, marka, yaşam, alışveriş ve hizmet kategorilerinde bilgi paylaşım sitesi.

Markalar: Arçelik, Beko, Altus, Vestel, Bosch, Siemens, Demirdöküm, Vaillant, Ferroli, Eca, Viessmann, Maktek, İmmergass, Ariston, Hotpoint, Airfel, Daikin, Mitsubishi, Midea, Baymak, Protherm, Regal, Rubenis, Samsung, Lg, Lg Beko

Hizmetler: Klima Servisi, Kombi Servisi, Su Arıtma Servisi,

1 thought on “Buderus kombi basınç ayarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

6 + one =