BİLGİNUSTA.COM

Bilgi Paylaşım Sitesi

Demirdöküm Klima Soğuk Sıcak Ayarı Kullanımı

[Toplam:5    Ortalama:3.2/5]

Demirdöküm Klima Kumanda Soğuk Ayarı

Demirdöküm Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima soğutmuyorsa. Demirdöküm Klima soğuk ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.

 

demirdokum-klima-kumanda-soguk-yaz-ayari

Demirdöküm VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Demirdöküm Klasik klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır soğuk ayarı yapmak için Demirdöküm klima kumanda üzerinde mode tusu ile kar resmine getiriniz ve dereceyi 17 ye ayarlayınız. Demirdöküm Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Demirdöküm klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.


Demirdöküm Klima Kumanda Sıcak Ayarı

Demirdöküm Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima ısıtmıyorsa. Demirdöküm Klima sıcak ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.demirdokum-klima-kumanda-sicak-ayari

Demirdöküm VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Klasik Demirdöküm klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır Demirdöküm sıcak kış ayarı yapmak için Demirdöküm klima kumanda üzerinde mode tusu ile güneş yazısına getiriniz ve dereceyi 30 ye ayarlayınız. Demirdöküm Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Demirdöküm Fan hızı kontrolü otamatik olarak Demirdöküm klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.
Çiğli Demirdöküm Servisi,
Karşıyaka demirdokum servisi,
Bayraklı Demirdöküm Servisi,
Bornova Demirdöküm Servisi,
Konak Demirdöküm Servisi,
Gaziemir Demirdöküm Servisi,
Kemalpaşa demirdokum servisi,
Menemen Demirdöküm Servisi,
Bostanlı Demirdöküm Servisi,
Karabağlar Demirdöküm Servisi,
Etiketler: Demirdöküm inverter klima kullanım kılavuzu , Demirdöküm klima kumandası sıcaklık ayarı, Demirdöküm klima arızaları, Demirdöküm klima timer arızası,klima sıcak ayarı, Demirdöküm klima kumanda kodu, Demirdöküm klimada powerful ne demek, Demirdöküm klima sıcaklık ayarı kaç olmalıdır, Demirdöküm klima modları,Demirdöküm Klima Soğuk Sıcak Ayarı Kullanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
error: Content is protected !!