FİRSTLİNE Klima Kumanda Soğuk Sıcak Ayarı

İzmir Klima Kombi Servisi Hemen Ara : 
0 536 574 74 12
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

FİRSTLİNE Klima Kumanda Soğuk Ayarı

Firstline Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima soğutmuyorsa. Firstline Klima soğuk ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.

 

Firstline VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Firstline Klasik klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır soğuk ayarı yapmak için Firstline klima kumanda üzerinde mode tusu ile kar resmine getiriniz ve dereceyi 17 ye ayarlayınız. Firstline Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Firstline klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Firstline Klima Kumanda Sıcak Ayarı

Firstline Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima ısıtmıyorsa. Firstline Klima sıcak ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.

Firstline VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Klasik Firstline klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır Firstline sıcak kış ayarı yapmak için Firstline klima kumanda üzerinde mode tusu ile güneş resmine getiriniz ve dereceyi 30 ye ayarlayınız. Firstline Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Firstline klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Etiketler: Firstline klima kumanda, Firstline klima kumandası kullanımı, Firstline klima kumanda kullanma kılavuzu, Firstline kumanda kullanimi, Firstline klima sıcak ayarı nasıl yapılır, Firstline klima sıcaklık ayarı, Firstline gold klima kumandası, Firstline klima soğuk ayarı, Firstline klima sıcak ayarı nasıl yapılır.

İzmir Klima Kombi Servisi Hemen Ara : 
0 536 574 74 12

2 thoughts on “FİRSTLİNE Klima Kumanda Soğuk Sıcak Ayarı”

  1. 31 ayarliyorum sicagi gunes ayarina aliyorum ama ayri bir isik yanim sonuyor ilk actigimda 22 derecede basliyor 30 kadar yana sone cikiyor sonra saguk uflemeye basliyor yarim saate tekrar 22 dereceye dusur ama soguk ufluyor ne yapmam lazim ikinci isigi 29 derecede sabit kalmasi lazim beni bilgilendirseniz sevinirim

    1. klima ısısı yükseldiğinde dış ünite evaparatörü yani dış ünitenin peteklerinde karlanma oluyor mu kontrol ediniz bu arıza klima gaz eksikliğinden kaynaklanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir