FujiTherma Klima Kumanda Soğuk Sıcak Ayarı

İzmir Klima Kombi Servisi Hemen Ara : 
0 536 574 74 12
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Fujitherma Klima Kumanda Soğuk Ayarı

Fujitherma Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima soğutmuyorsa. Fujitherma Klima soğuk ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.

fujitherma-klima-yaz-soguk-ayari

 

Fujitherma VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Fujitherma Klasik klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır soğuk ayarı yapmak için Fujitherma klima kumanda üzerinde mode tusu ile kar resmine getiriniz ve dereceyi 17 ye ayarlayınız. Fujitherma Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Fujitherma klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.


Fujitherma Klima Kumanda Sıcak Ayarı

Fujitherma Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima ısıtmıyorsa. Fujitherma Klima sıcak ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.

fujitherme-klima-kis-ayari

Fujitherma VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Klasik Fujitherma klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır Fujitherma sıcak kış ayarı yapmak için Fujitherma klima kumanda üzerinde mode tusu ile güneş resmine getiriniz ve dereceyi 30 ye ayarlayınız. Fujitherma Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Fujitherma klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Etiketler: Fujitherma klima kumanda, Fujitherma klima kumandası kullanımı, Fujitherma klima kumanda kullanma kılavuzu, Fujitherma kumanda kullanimi, Fujitherma klima sıcak ayarı nasıl yapılır, Fujitherma klima sıcaklık ayarı, Fujitherma gold klima kumandası, Fujitherma klima soğuk ayarı, Fujitherma klima sıcak ayarı nasıl yapılır.

Çiğli Lg Servisi,
Karşıyaka lg servisi,
Bayraklı Lg Servisi,
Bornova Lg Servisi,
Konak Lg Servisi,
Gaziemir Lg Servisi,
Kemalpaşa lg servisi,
Menemen Lg Servisi,
Bostanlı Lg Servisi,
Karabağlar Lg Servisi,

İzmir Klima Kombi Servisi Hemen Ara : 
0 536 574 74 12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir