BİLGİNUSTA.COM

Bilgi Paylaşım Sitesi

Hızlı ve EKONOMİK * ÇİĞLİ BOSCH SERVİSİ  

[Toplam:1    Ortalama:5/5] Verdiğiniz Puan: 5

Çiğli Bosch Servisi

Bosch Klima Bakımı
Bu işlem Bosch Klimalerin periyodik temizlikleri olarak adlandırılır. Yapılan Bosch Klima bakımları sonrasında Klimanizin performansını korumakta ve arıza olasılıkları indirgemektedir.Ve bu işlem sonucunda Bosch Klima’nizin kullanım ömrü artacaktır.

Çiğli Bosch Klima arıza
Bosch Klima Arıza Servisi
Bosch Klimaniz’i yerinden doğrudan müdahale ile sökmeden tamir ve servis vermenin konforunu bizimle yaşayın. Bakım, arıza ve onarımda maksimum 1 saat içerisinde ekonomik çözümler sunuyoruz. Uzman ve yetkili teknisyen ekibimizle en kısa sürede, en ekonomik çözümlerle ve doğru kullanım bilgisi aktarılmak suretiyle hizmetinizdeyiz.

Çiğli Bosch Tesisat Petek Temizliği
Petek Tesisat Temizliği
Radyatörleriniz’de ( petekleriniz ); ısı kaybı yaşıyorsanız, dilediğiniz ısıyı sağlayamıyorsa, Faturalarınızla ısınma giderinizi karşılaştırdığınızda faturalarınızın oldukça yüksek olduğunu düşünüyorsanız mutlaka tesisatınızn bakımını yaptırmanız önerilir.

Çiğli Bosch Yedek Parça
Bosch Yedek Parça
Servis ağımızı ve yedek parça satışlarımızı dahada genişleterek,kaliteli hizmetimizi tüm Çiğli’ya yaymaktır.Sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda çalışanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş ve kaliteli hizmeti sizlere de sunabilmek için tüm çabamızı ortaya koymaktayız.

Kaynak: ÇİĞLİ BOSCH SERVİSİ – Çiğli Şubesi Teknik Servis Telefon ve Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
error: Content is protected !!