BİLGİNUSTA.COM

Bilgi Paylaşım Sitesi

İzmir Bosch Teknik Servisi

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

İzmir Bosch Servisi

İzmir Bosch Kombi Bakımına
KAMPANYA
Bosch Kombi Bakım Ücreti:
80 TL

İzmir Bosch Servisi olarak bosch kombi bakımlarınızı her yıl düzenli olarak yaptırmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Bakım yapılmayan kombiler çok sık arıza yapar. Ayrıca Bosch kombilerinizde değiştirdiğimiz her parça garantilidir. Kombinizle ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız buradan İzmir Bosch Servisi‘ne online olarak servis isteği gönderebilirsiniz. En fazla 30 dakika içerisinde size dönüş yapılacaktır. Aşağıdaki listede bosch kombi alanında hizmetlerimizi görebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

İZMİR BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Firmamız sağladığı hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetlerini tüm İzmir genelinde ilçe ve mahallerinde de sürdürmektedir. Düzenli olarak eğitimden ve denetimden geçen personellerimiz ile kombi bakımlarınız ve kombilerinizde meydana gelen arızaların tespiti ile onarımını kısa sürede kaliteli şekilde yapmaktayız.

İZMİR BOSCH KOMBİ BAKIMI

Büyük bir konfor sağlayan ve bu nedenle insanların tercih ettiği kombiler ve doğalgaz sistemleri düzenli bakım gerektiren ve sistemlerdir. Bunun sağlanmadığı zamanlarda arızalar çıkarabileceği gibi tehlikeli durumların yaşanmasına da yol açabilirler. Bu sebeple bakımlarının yapılması ve arızası durumunda tespit edilerek onarımının yapılması için profesyonel İzmir kombi bakım servisi olan firmamıza 0 536 574 7 4 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Eğitimli ve tecrübeli teknik servis ekibimiz ile kombilerin bakımları ve arızalarının giderilmesi işlemlerini yüksek kalite standartlarında ve güvenlik prosedürleri ile sağlamaktayız.

İZMİR BOSCH KOMBİ TAMİRİ

Firmamız sağladığı İzmir kombi tamiri, hizmeti ile kombilerin her türlü arızasını gelişmiş teknolojik donanımları ve Dünya standartlarındaki yöntemleri ile kısa sürede tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır. Kombilerde oluşan arızalar nedeni ile değiştirilmesi gereken parçalar orijinal parçalar ile değiştirilmektedir. İzmir Kombi Firmamız sağladığı kaliteli ve profesyonel hizmeti sizlerin güvenliği ve memnuniyetini sağlamak prensipleri doğrultusunda sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir.

İZMİR BOSCH KOMBİ PETEK TEMİZLEME

İzmir bosch petek temizlemekalorifer petekleri eşit ısınmıyor problemlerini çözen firmadır. Bir, iki saat içinde ekonomik kalorifer petekleri temizleme fiyatları ile ısınmama, cihaz arızası, kireçlenme, kirlilik kontrolü, petek ayarları, temizlenmesi, temiz su aktarımı, reglaj ayarı, ilk ısıtma ve daha pek çok işlemi bizden garantili alabilirsiniz.

İZMİR BOSCH KOMBİ EŞANJÖR TEMİZLEME

İzmir bosch Kombi Eşanjör Temizleme tıkanıklık ve sıcak su gelmeme sorunları için problemlerini makine ile özenle çzüyoruz firmadır. Bir, iki saat içinde ekonomik kalorifer petekleri temizleme fiyatları ile ısınmama, cihaz arızası, kireçlenme, kirlilik kontrolü, petek ayarları, temizlenmesi, temiz su aktarımı, reglaj ayarı, ilk ısıtma ve daha pek çok işlemi bizden garantili alabilirsiniz.

Acil Durumlar İçin 7/24 İzmir Kombi Servisi

Kombilerinizde meydana gelecek arızalar ve bakım işlemlerinizde firmamıza telefon numaralarımızdan kolayca ulaşabilir ve teknik servis kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamızın kaliteli ve profesyonel kombi teknik servis olanaklarından mesai saatleri içerisinde yararlanamayan kişilerin mesai saatlerinde de hizmet almasını ve acil durumlarda firmamızın sağladığı izmir kombi servis olanağından yararlanmasını sağlamak için nöbetçi servis hizmeti uygulamaktayız. Bu sebeple 7 gün 24 saat firmamızın kaliteli ve profesyonel teknik servis hizmetinden faydalanabilir ve acil durumlarda güvenlik sorunu yaşamadan firmamızdan yardım isteyebilirsiniz.

İZMİR KOMBİ SERVİS ÜCRETİ

Firmamız sağladığı güvenilir ve kaliteli hizmetlerini,

Kombi bakımlarında 80 TL. ücret ile,

Servis işlemlerinde de 50 TL. ücret ile

Petek temizlemede, Petek Adedi 25 TL. ücret ile sizlere sunmaktadır.

İzmir Özel Bosch Kombi Servisi Tel:
0 536 574 74 12

İzmir Bosch Servisi Tavsiyeleri

  • Kombi‘nizi yılda bir kez mutlaka bakım yaptırmanız gerekmektedir.
  • Kış aylarında sürekli çalışan kombi‘lerinizin gece kısık ayarda çalışması uygun olacaktır.
  • Kombi‘nizin su basıncı 1.5 bar seviyesinde olmalıdır.
  • Kombi‘nizde meydana gelecek sorunlarda , verdiğimiz teknik destek sonucu giderilmiyorsa,
    kesinlikle kombi‘nize müdahale etmeyin. İzmir Bosch Servisi‘nin gelmesini bekleyin.
  • Peteklerinizin ısısından memnun değilseniz. Kalorifer sistemini temizlettirin.
  • Kombi‘nizin performansı ve sağlı açısından en üç petek kullanılmalıdır. Zira tasarruf olsun diye
    1 veya 2 petek kullanırsanız cihazınız kısa zamanda durup çalışacağından zarar görecektir.

İzmir Bosch Servisi, İzmir’de uzman ekibi ve geniş servis ağı ile ; “bosch kombi servisi” , “bosch kombi arıza servisi” , “bosch kombi bakımı” , “bosch kombi ve petek temizliği” gibi hizmetler sunmaktadır. Siz de web sitemizdeki iletişim formu , servis talep formu ya da telefon numaralarımız ile bizimle irtibata geçerek uzman ekibimizden kombi servisi hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
error: Content is protected !!