LG klima kumandayı soğuk ve sıcak ayarı

Lg Klima Kumanda Soğuk Ayarı

Lg Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima soğutmuyorsa. Lg Klima soğuk ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.
lg-klima-sicak-soguk-ayari

VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Lg Klasik klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır soğuk ayarı yapmak için lg klima kumanda üzerinde mode tusu ile kar resmine getiriniz ve dereceyi 17 ye ayarlayınız. Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak lg klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.


Lg Klima Kumanda Sıcak Ayarı

Lg Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima ısıtmıyorsa. Lg Klima sıcak ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir
lg-klima-kumanda-sicak-kis-mode-ayari

VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Klasik Lg klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır Lg sıcak kış ayarı yapmak için Lg klima kumanda üzerinde mode tusu ile güneş resmine getiriniz ve dereceyi 30 ye ayarlayınız. Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.
Çiğli Lg Servisi,
Karşıyaka lg servisi,
Bayraklı  Lg Servisi,
Bornova Lg Servisi,
Konak Lg Servisi,
Gaziemir Lg Servisi,
Kemalpaşa lg servisi,
Menemen Lg Servisi,
Bostanlı Lg Servisi,
Karabağlar Lg Servisi,

Etiketler: Lg klima kumanda,Lg klima kumandası kullanımı,Lg klima kumanda kullanma kılavuzu,Lg kumanda kullanimi,Lg klima sıcak ayarı nasıl yapılır,Lg klima sıcaklık ayarı,Lg xpower gold klima kumandası,Lg klima soğuk ayarı,Lg klima sıcak ayarı nasıl yapılır.

Bilginusta.com sitemizde bilgi, teknoloji, marka, yaşam, alışveriş ve hizmet kategorilerinde bilgi paylaşım sitesi.

Markalar: Arçelik, Beko, Altus, Vestel, Bosch, Siemens, Demirdöküm, Vaillant, Ferroli, Eca, Viessmann, Maktek, İmmergass, Ariston, Hotpoint, Airfel, Daikin, Mitsubishi, Midea, Baymak, Protherm, Regal, Rubenis, Samsung, Lg, Lg Beko

Hizmetler: Klima Servisi, Kombi Servisi, Su Arıtma Servisi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 13 = fourteen