Mitsubishi Klima Kumanda Soğuk Sıcak Ayarı

Mitsubishi Klima Kumanda Soğuk Ayarı

Mitsubishi Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima soğutmuyorsa. Mitsubishi Klima soğuk ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.

mitsubishi klima kumanda soğuk ayarı

Mitsubishi VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Mitsubishi Klasik klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır soğuk ayarı yapmak için Mitsubishi klima kumanda üzerinde mode tusu ile kar resmine getiriniz ve dereceyi 17 ye ayarlayınız. Mitsubishi Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Mitsubishi klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.


Mitsubishi Klima Kumanda Sıcak Ayarı

Mitsubishi Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima ısıtmıyorsa. Mitsubishi Klima sıcak ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.

mitsubishi klima kumanda sıcak ayarı

Mitsubishi VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Klasik Mitsubishi klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır Mitsubishi sıcak kış ayarı yapmak için Mitsubishi klima kumanda üzerinde mode tusu ile güneş resmine getiriniz ve dereceyi 30 ye ayarlayınız. Mitsubishi Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Mitsubishi klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.
Etiketler: Mitsubishi klima kumanda, Mitsubishi klima kumandası kullanımı, Mitsubishi klima kumanda kullanma kılavuzu, Mitsubishi kumanda kullanimi, Mitsubishi klima sıcak ayarı nasıl yapılır .

Bilginusta.com sitemizde bilgi, teknoloji, marka, yaşam, alışveriş ve hizmet kategorilerinde bilgi paylaşım sitesi.

Markalar: Arçelik, Beko, Altus, Vestel, Bosch, Siemens, Demirdöküm, Vaillant, Ferroli, Eca, Viessmann, Maktek, İmmergass, Ariston, Hotpoint, Airfel, Daikin, Mitsubishi, Midea, Baymak, Protherm, Regal, Rubenis, Samsung, Lg, Lg Beko

Hizmetler: Klima Servisi, Kombi Servisi, Su Arıtma Servisi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighty six − = 83