Sigma Klima Soğuk ve Sıcak Ayarı Kullanımı

Sigma Klima Kumanda Soğuk Ayarı

Sigma Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima soğutmuyorsa. Sigma Klima soğuk ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.

sigma-klima-soguk-ayari-kullanma-kılavuzu

 

Sigma VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Sigma Klasik klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır soğuk ayarı yapmak için Sigma klima kumanda üzerinde mode tusu ile kar resmine getiriniz ve dereceyi 17 ye ayarlayınız. Sigma Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Sigma klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.


Sigma Klima Kumanda Sıcak Ayarı

Sigma Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima ısıtmıyorsa. Sigma Klima sıcak ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.sigma-klima-sicak-ayari-kullanma-kılavuzu - Kopya (2)

Sigma VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Klasik Sigma klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır Sigma sıcak kış ayarı yapmak için Sigma klima kumanda üzerinde mode tusu ile güneş yazısına getiriniz ve dereceyi 30 ye ayarlayınız. Sigma Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Sigma Fan hızı kontrolü otamatik olarak Sigma klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.
Çiğli Bosch Servisi,
Karşıyaka bosch servisi,
Bayraklı Bosch Servisi,
Bornova Bosch Servisi,
Konak Bosch Servisi,
Gaziemir Bosch Servisi,
Kemalpaşa bosch servisi,
Menemen Bosch Servisi,
Bostanlı Bosch Servisi,
Karabağlar Bosch Servisi,
Etiketler: Sigma inverter klima kullanım kılavuzu , Sigma klima kumandası sıcaklık ayarı, Sigma klima arızaları, Sigma klima timer arızası,klima sıcak ayarı, Sigma klima kumanda kodu,  Sigma klima sıcaklık ayarı kaç olmalıdır, Sigma klima modları,

Bilginusta.com sitemizde bilgi, teknoloji, marka, yaşam, alışveriş ve hizmet kategorilerinde bilgi paylaşım sitesi.

Markalar: Arçelik, Beko, Altus, Vestel, Bosch, Siemens, Demirdöküm, Vaillant, Ferroli, Eca, Viessmann, Maktek, İmmergass, Ariston, Hotpoint, Airfel, Daikin, Mitsubishi, Midea, Baymak, Protherm, Regal, Rubenis, Samsung, Lg, Lg Beko

Hizmetler: Klima Servisi, Kombi Servisi, Su Arıtma Servisi,

2 thoughts on “Sigma Klima Soğuk ve Sıcak Ayarı Kullanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + two =