Toshiba Klima Soğuk Sıcak Ayarı Kullanımı

Toshiba Klima Kumanda Soğuk Ayarı

Toshiba Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima soğutmuyorsa. Toshiba Klima soğuk ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.

panasonic-klima-kumanda-soguk-ayari-klima-soguk-ayari

Toshiba VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Toshiba Klasik klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır.

Soğuk ayarı yapmak için Toshiba klima kumanda üzerinde mode tusu ile kar resmine getiriniz ve dereceyi 17 ye ayarlayınız.

Toshiba Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Fan hızı kontrolü otamatik olarak Toshiba klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.


Toshiba Klima Kumanda Sıcak Ayarı

Toshiba Klimanın kumandasından soğutmaya geçince klima ısıtmıyorsa. Toshiba Klima sıcak ayarı Klima kumanda kodları aşağıdaki gibidir.panasonic-klima-sicak-ayari-nasil-yapilir-kumanda-ayari

Toshiba VRF sistemi  sistemlerinden farklı olarak, Klasik Toshiba klima her bir odaya ayrı olarak ayrlanır.

Toshiba sıcak kış ayarı yapmak için Toshiba klima kumanda üzerinde mode tusu ile güneş resmine getiriniz ve dereceyi 30 ye ayarlayınız.

Toshiba Sıcaklık ayarı Hava yönü ayarı Çalışma modu seçimi Toshiba Fan hızı kontrolü otamatik olarak Panasonic klimayı uzaktan kumandayla, daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Etiketler: Toshiba inverter klima kullanım kılavuzu ,Toshiba klima kumandası sıcaklık ayarı,Toshiba klima arızaları,Toshiba klima timer arızası,klima sıcak ayarı,Toshiba klima kumanda kodu,klimada Toshiba ne demek,Toshiba klima sıcaklık ayarı kaç olmalıdır,Toshiba klima modları.

Bilginusta.com sitemizde bilgi, teknoloji, marka, yaşam, alışveriş ve hizmet kategorilerinde bilgi paylaşım sitesi.

Markalar: Arçelik, Beko, Altus, Vestel, Bosch, Siemens, Demirdöküm, Vaillant, Ferroli, Eca, Viessmann, Maktek, İmmergass, Ariston, Hotpoint, Airfel, Daikin, Mitsubishi, Midea, Baymak, Protherm, Regal, Rubenis, Samsung, Lg, Lg Beko

Hizmetler: Klima Servisi, Kombi Servisi, Su Arıtma Servisi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighty six + = 94