Çiğli Klima Servis

Cep Telefon : 0 536 574 74 12

Klima teknik servis ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en uygun fiyatlarla hizmet vermketeyiz. Çiğli Klima sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız, uzman kadro ve deneyim ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Klima arızası olduğunda yapacağınız ilk şey klimanızı kapatmanız, fişini çekmeniz, sigortasını kapatmanız ve hemen Çiğli Klima Servisinden yardım istemeniz olmalıdır. İzmir Klima Tamiri olarak kuruluşumuzdan günümüze kadar bir çok klima arızası gidermiş olan Çiğli Klima , size bir telefon kadar yakındır. 0 536 574 74 12 Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Klima bakımı her yıl yapılması gereken ve sağlığınız için oldukça önemli bir hizmettir. Çiğli Klima Bakim olarak kuruluşumuzdan günümüze kadar bir çok klima arızası gidermiş olan Çiğli Klima, size bir telefon kadar yakındır. 0 536 574 74 12 Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

http://cigliklima.servisi-izmir.com/

Bilginusta.com sitemizde bilgi, teknoloji, marka, yaşam, alışveriş ve hizmet kategorilerinde bilgi paylaşım sitesi.

Markalar: Arçelik, Beko, Altus, Vestel, Bosch, Siemens, Demirdöküm, Vaillant, Ferroli, Eca, Viessmann, Maktek, İmmergass, Ariston, Hotpoint, Airfel, Daikin, Mitsubishi, Midea, Baymak, Protherm, Regal, Rubenis, Samsung, Lg, Lg Beko

Hizmetler: Klima Servisi, Kombi Servisi, Su Arıtma Servisi,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

72 − = sixty three